Zdobywca "Marki Tatrzańskiej"

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w require_once() (linia 8 z /usr/home/wsadowicz/domains/polaniorka.pl/public_html/sites/all/modules/multiupload_filefield_widget/multiupload_filefield_widget.module).
  • Deprecated function: Optional parameter $item declared before required parameter $complete_form is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /usr/home/wsadowicz/domains/polaniorka.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

W Polaniorca pstrąga z własnej hodowli podajemy na kilka sposobów. Jedną z najbardziej nieszablownowych jego odsłon jest "Dunajecki tatar z pstrąga". To niezwykłe danie docenili członkowie Kapituły prestiżowego konkursu "Marka Tatrzańska 2022", przyznając nam pierwszą nagrodę w kategorii "Artykuły spożywcze". To dla nas ogromne wyróżnienie, dlatego z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa do nas, aby samemu skosztować i ocenić smak tej potrawy.

w dół

Zdobywca "Marki Tatrzańskiej"