Rezerwuj

Domek w Białym Dunajcu

Góralski Domek Polaniorka w Białym Dunajcu to odprężający wypoczynek w przytulnym apartamencie. Popularne atrakcje turystyczne są w zasięgu krótkiej wycieczki samochodem a zarazem wystarczająco daleko, aby móc zapomnieć o całym świecie i totalnie się wyłączyć.

Rezerwuj

Wypoczynek o wysokim standardzie

Wnętrze tego 6-osobowego apartamentu jest wykończone i umeblowane w drewnie zachowując tradycyjny regionalny styl. W salonie znajduje się 37 calowy telewizor.

Lodówka, mikrofalówka, kuchenka i czajnik elektryczny to podstawowe elementy kuchni. Kufle, szklanki, kieliszki do wina i wódki, serwis obiadowy, sztućce, garnki, patelnie – wszystko to i więcej jest do dyspozycji naszych gości.

Nowoczesna i schludna łazienka z prysznicem i pralką zaopatrzona jest w świeże ręczniki. W całym obiekcie dostępne jest darmowe Wi-Fi.

Domki Biały Dunajec

Rezerwuj

Święty spokój w cenie

Uchyl północne okno i ciesz się kojącym szumem górskiego potoku wypływającego z sąsiadującego lasu. Wyjdź na zewnątrz i podziwiaj pstrągi w stawie tuż obok. Wypij kieliszek wina przy otwartym palenisku w góralskim szałasie z bali w czasie, gdy twoje dzieci bawią się w ogrodzie.

Domki Biały Dunajec

Stawy z pstrągami

 

Podziwiaj hodowlę pstrągów od ikry przez młode osobniki aż po okazy sięgające 70 cm! Wokół domku znajdują się trzy stawy - dla bezpieczeństwa Waszych dzieci osłoniliśmy je siatką.

Ogród pod lasem

 

Odpocznij na łonie natury. Szumiący potok, śpiew ptaków, zapach lasu - to wszystko na wyciągnięcie ręki.
W ogrodzie znajaduje się duża trampolina dla dzieci.

Szałas z kominkiem i grillem

 

Obok domku znajduje się szałasik, a w nim kamienny kominek, ruszt do grilla oraz mała wędzarnia z której czasami unosi się zapach wędzonych pstrągów!

Sprawdź jakie niezwykłe atrakcje dodatkowe czekają Cię na miejscu. Lokalizacja z dala od zatłoczonej Zakopianki, pod lasem, nad potokiem sprzyjają Odpoczynkowi przez wielkie "O" :]

Otoczenie domku

Galeria

Odwiedź zakładkę "Galeria" aby zobaczyć więcej zdjęć

Ogród latem i zimą

zapraszamy: 11:00 - 22:00

 

ul. Jana Pawła II obok 312

34-425 Biały Dunajec

         

zamów:  18 20 73 494

 

imprezy:  535 100 016

 

polaniorka@gmail.com

 

jak dojachać >

Karczma

ul. Kościuszki 69 A

34-425 Biały Dunajec

 

rezerwuj:  604 44 34 02

 

polaniorka@gmail.com

 

jak dojechać >

Domek
w Białym Dunajcu

ul. Budzówka 31/5A

34-511 Kościelisko

 

rezerwuj:  604 44 34 02

 

polaniorka@gmail.com

 

jak dojechać >

 

Apartament
w Kościelisku